خرید کانکس ساندویچ پانل

فروش کانکس ساندویچ پانل

خرید کانکس ساندویچ پانل و فروش این سازه ها از خدمات ارائه شده در شرکت کانکس تهران می باشد .
امروزه خرید کانکس ساندویچ پانل و فروش آن به نسبت گذشته اهمیت بیشتری یافته است از این رو فروشندگان این سازه ها نیز بیشتر شده اند .
بهتر است در هنگام خرید کانکس ساندویچ پانل به موارد زیادی توجه کنید . تا سازه خریداری شده مطابق نظر شما باشد .
برخی از خریداران این سازه ها پس از خرید کانکس ساندویچ پانل متوجه می شوند که سازه کیفیت و کارایی مورد نظر آنان را ندارد .
بهتر است قبل از هر اقدامی شما در رابطه با این سازه ها اطلاعاتی داشته باشید .
داشتن اطلاعات ضروری قبل از خرید این سازه ها می تواند در هزینه و زمان شما صرفه جویی زیادی به همراه داشته باشد .
ما در این مقاله قصد داریم در رابطه با خرید کانکس ساندویچ پانل اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید سازه مورد نظر خود را براساس نیاز و کارایی مناسب انتخاب کنید .

خرید کانکس ساندویچ پانل ویلایی
در خرید کانکس ساندویچ پانل ویلایی باید به موارد زیادی توجه کنید . بهتر است قبل از هر اقدامی بدانید که در صورت نیاز به تعمیرات در این سازه ها باید هزینه بسیار زیادی در این رابطه انجام دهید .
کانکس های ویلایی ساندویچ پانل در سه تیپ معمولی ، درجه یک و ممتاز طراحی و اجرا می شوند . نوع معمولی از قیمت کمتری برخوردار بوده و به همین جهت معمولاً آنها را بدون امکانات رفاهی طراحی و اجرا می کنند . این کار سبب کاهش قیمت این سازه ها می شود . البته برای کاهش هزینه در این سازه ها اقدامات دیگری از جمله : اجرای شاسی به صورت اسکی ، اجرای اسکلت سازه با پروفیل نیمه سنگین ، کفسازی با تخته ام دی اف ، نما سازی خاصی در این سازه ها انجام نمی شود و معمولا نماسازی با همان ورق اصلی ساندویچ پانل انجام می شود ، اجرای بام کانکس نیز بدون نما سازی نهایی انجام می شود ، نمای داخلی نیز با همان پوشش اصلی بوده و تغئیراتی ندارد ، تمامی درب و پنجره ها از نوع پی وی سی دو جداره بوده و آن ها را بدون حفاظ فلزی تحویل می دهند . برای کاهش هزینه ساخت کانکس ویلایی ساندویچ پانل معمولی آن ها را بدون امکانات رفاهی و در ابعاد کوچک طراحی و اجرا می کنند .
کانکس ساندویچ پانل ویلایی درجه یک در کیفیت بالا و قیمت مناسب به خریداران عرضه خواهد شد . این سازه ها نسبت به تیپ معمولی از کیفیت بالاتر و قیمت بیشتری برخوردار هستند . اما از لحاظ طول عمر و کارایی در سطح بالاتری بوده که شرکت کانکس تهران این دست از سازه ها را به خریداران توصیه می کند . و دلیل آن هم اجرای امکانات رفاهی و استفاده از متریال با کیفیت تر است .
لوازم و متریالی که در سازه ها قابل اجرا است به این قرار است : شاسی کانکس بصورت دورکلاف بوده که از داخل به طور کامل تقویت می شود تیر آهن مصرفی در این دست از سازه ها از نوع 16 است ، اسکلت مورد استفاده از وزن بیشتری برخوردار بوده و در ساخت آن از پروفیل های با نمره ی 60 * 60 و نمره ی 80 * 80 استفاده زیادی می شود ، نمای بیرونی سایدینگ فلزی و یا دکوراتیو می باشد ، نمای سقف کانکس ویلایی ساندویچ پانل درجه یک از نوع تایل فلزی طرح آردواز ، نمای داخلی از نوع پی وی سی چاپی و یا روکش دار مطابق با نظر مشتری ، کفسازی از نوع سرامیک که تقویت توسط ورق گالوانیزه شادولاین انجام می شود و اجرای آن نیز بصورت عرشه فلزی انجام می شود ، پنجره ها از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره بوده و ابعاد پنجره ها نیز بصورت قدی اجرا خواهند شد ، تمامی پنجره ها به حفاظ فلزی مناسب مجهز خواهند بود ، درب از نوع یخچالی با کیفیت عالی بوده و از استحکام و کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است ، برق کشی بصورت روکار و مطابق با نظر مشتری انجام خواهد شد .
در رابطه با اجرای امکانات رفاهی در یک کانکس ساندویچ پانل ویلایی درجه یک باید به نظر خریدار توجه نمود . از امکانات رفاهی داخل این سازه ها می توانیم به سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، اتاق بندی و … اشاره کرد . با توجه به هزینه اجرای بالای این سازه ها اجرای امکانات رفاهی نیز با بهترین کیفیت و با طول عمر بسیار بالا انجام خواهد شد .
در سازه های کوچک برای حداکثر استفاده از فضا می توانیم سرویس بهداشتی و حمام را بصورت مشترک طراحی و اجر کنیم . این کار می تواند حداکثر کارایی را از یک فضای کوچک در اختیار شما قرار دهد .
تمامی امکاناتی که شما در یک سرویس بهداشتی به آن نیاز دارید در این سازه ها قابل اجرا است .
از امکاناتی که در داخل سرویس بهداشتی اجرا می شود می توانیم به : توالت ایرانی ، توالت فرنگی ، فلاش تانک ، شیرآلات اهرمی درجه یک ، جا مایعی ، جا دستمال کاغذی ، روشویی ، آینه ، فن تهویه هوا ، شلنگ فنری و … اشاره کنیم .
از امکاناتی که در داخل حمام قابل اجرا است می شود به : دوش حمام ساده و تلفنی ، جا مایعی ، جا صابونی ، فن تهویه هوا ، حوله خشک کن برقی و … اشاره کرد . و اگر مشتری بخواهد می شود توالت فرنگی و یا وان حمام نیز مطابق با نظر مشتری اجرا شود .

کانکس ساندویچ پانل ویلایی ممتاز
کانکس ساندویچ پانل ویلایی ممتاز از تولید کمتری برخوردار است و دلیل آن نیز هزینه زیاد ساخت این سازه ها می باشد . و مهمترین دلیل در قیمت بالای این سازه ها کیفیت بسیار بالای متریال مصرفی می باشد . در مجموع می توانیم بگوئیم که ساخت این سازه ها با کیفیت درجه یک نسبت به دو تیپ دیگر بیشتر است .
لوازم و متریالی که در یک کانکس ساندویچ پانل ممتاز قابل اجرا است شامل : شاسی از نوع تیرآهن نمره 16 و یا 18 و بصورت دوکلاف بوده و بصورت کامل توسط تیرآهن تقویت شده است ، اسکلت سازه از نوع پروفیل سنگین بوده و توسط پروفیل نمره 60 * 60 و یا نمره 80 * 80 ساخته می شود ، نمای بیرونی از نوع دکوراتیو ساندویچ پانل و یا سمنت برد تایوانی و … ، نمای داخلی از نوع پی وی سی روکش دار طرح دار ، کف سازی توسط سرامیک که قبل از آن توسط ورق گالوانیزه شادولاین تقویت شده ، درب از نوع ضد سرقت ایرانی با کیفیت ، پنجره ها از نوع پی وی سی همراه با شیشه های دو جداره ، اجرای حفاظ پنجره ها توسط پروفیل و فرفوژه ، سیم کشی بصورت روکار و با بهترین کیفیت مطابق با نظر مشتری و …
اجرای امکانات رفاهی براساس نیاز مشتری شامل سرویس بهداشتی ، حمام ، اتاق خواب ، آشپزخانه و …
در رابطه با اجرای امکانات رفاهی شامل سرویس بهداشتی و حمام در قسمت کانکس ویلایی درجه یک توضیحاتی ارائه شد .
در رابطه با آشپزخانه نیز باید خدمت شما عرض کنم که آشپزخانه این سازه ها با بهترین کیفیت و مطابق با نظر مشتری اجرا میشود .
کیفیت آشپزخانه قابل اجرا میتواند مطابق با همان متریالی باشد که در یک خانه شیک قابل اجرا است .

به طور کلی اجرای یک آشپزخانه مناسب و مدرن می تواند در این سازه ها با کابینت ، سینک ظرفشویی استیل ، هود آشپزخانه ، شیرآلات درجه یک و با کیفیت ، آبگرمکن برقی و فوری قابل اجرا است و برای راحتی افراد می توانیم فضایی برای یخچال ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و غیره لحاظ نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :