کانکس ساندویچ پانل مسکونی

مزایای کانکس تهران

کانکس ساندویچ پانل مسکونی یکی از سازه های مورد توجه خریداران در این چند سال اخیر می باشد . این سازه ها در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شوند .
کانکس ساندویچ پانل مسکونی برای اسکان و زندگی یک خانواده مناسب بوده و به همین جهت است که این نام را برای آن انتخاب کرده اند .
این سازه ها از لحاظ ظاهری بسیار به کانکس ساندویچ پانل ویلایی شباهت داشته و در برخی از موارد نیز کاملاً شبیه به هم می باشند .
کانکس ساندویچ پانل مسکونی تولید شده در شرکت کانکس تهران با ابعاد مختلف و براساس متریال های مورد نظر مشتری ساخته شده و در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت .
ما در این مقاله قصد داریم که در مورد این سازه ها توضیحاتی را ارائه داده تا خریداران عزیز با توجه به نیاز خود سازه مورد نظر را با ابعاد و متریال مناسب انتخاب کنند .
به طور کلی بهتر است بدانید که در ساخت یک کانکس ساندویچ پانل مسکونی حدود هفتاد درصد از هزینه ساخت آن به متریال مصرفی می رسد . و این متریال مصرفی در سه نوع ممتاز ، درجه یک و معمولی موجود است .
نوع ممتاز این سازه ها از هزینه ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین جهت از خریداران کمتری برخوردار می باشند . ولی کیفیت این سازه ها بسیار بالاست . و به همین جهت دارای طول عمر مفید بیش از بیست سال هستند .
نوع درجه یک این سازه ها از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند و به همین جهت بیشتر خریداران از این مدل بهره برده و بیشترین سفارش نیز به این نوع از سازه ها مربوط است و از لحاظ طول عمر نیز میتوانیم عمری بالاتر از پانزده سال برای آنها در نظر گرفت .
نوع معمولی کانکس ساندویچ پانل مسکونی نیز از قیمت کم و کیفیت پائین تری برخوردار هستند و به همین جهت نیز مشتریان آن ها نسبت به کانکس های درجه یک کمتر می باشند . و از لحاظ طول عمر نیز میتوانیم حداکثر برای آن ها عمر دوازده سال را در نظر بگیریم .
بهتر است به این موضوع نیز اشاره کنم که در صورتی که عمر مفید یک کانکس پایان یافت . در صورت نیاز می توانیم آنها را تعمیر و باسازی نموده و مجدداً از آنها استفاده نمائیم و در این مورد مشکلی وجود ندارد .
بیشترین فروش کانکس ساندویچ پانل مسکونی در شرکت کانکس تهران به نوع درجه یک و در برخی از موارد به نوع معمولی مربوط است .
نوع درجه یک این سازه ها با امکانات مناسب و طول عمر بالا در اختیار مشتریان قرار می گیرد .
نوع معمولی کانکس مسکونی نیز با اعمال تغئیراتی با کیفیت بالاتر و عمر مفید بیشتر تولید می شود که بسیار مورد توجه خریداران واقع می شود .

کانکس ساندویچ پانل مسکونی با امکانات رفاهی

کانکس ساندویچ پانل مسکونی با امکانات رفاهی می تواند مانند یک خانه واقعی عمل کرده و تمامی نیازهای یک خانواده را برای اسکان مناسب فراهم نماید . از این رو بیشتر سازه های مسکونی را با امکانات رفاهی مطابق با یک خانه قابل سکونت فراهم می نمایند .
از امکاناتی که در یک کانکس ساندویچ پانل مسکونی می توانیم اجرا کنیم می شود به : سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، اتاق خواب ، سیستم گرمایش از کف ، کف سرامیک و …. اشاره کرد .

سرویس بهداشتی کانکس ساندویچ پانل مسکونی

سرویس بهداشتی کانکس ساندویچ پانل مسکونی از مهمترین امکانات رفاهی می باشد که در سازه های بزرگ بصورت مجزا از حمام و در سازه های کوچک بصورت مشترک با حمام طراحی و ساخته می شود .
در کانکس ساندویچ پانل مسکونی کوچک سرویس بهداشتی و حمام را بصورت مشترک اجرا خواهند کرد تا از فضاهای دیگر سازه بیشترین استفاده را ببرند .
در صورت نیاز می توانیم سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی را در سازه داشته باشیم .
به طور کلی اگر فضای سازه از لحاظ ابعاد مناسب باشد اجرا کننده این سازه ها از توانایی بسیار بالایی برای جا نمایی امکانات رفاهی برخوردار خواهد بود .
در برخی از موارد سفارش دهنده می خواهد که سرویس بهداشتی خارج از سازه باشد . به همین جهت میتوانیم یک سرویس بهداشتی مطابق با نظر سفارش دهنده طراحی کرده و در مجاورت سازه اصلی قرار دهیم .
در این صورت کانکس ساندویچ پانل سرویس بهداشتی مورد نظر به دو صورت مستقیم و یا راهرو دار اجرا خواهد شد . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کانکس ساندویچ پانل سرویس بهداشتی می توانید به مقاله نوشته شده در این رابطه مراجعه کنید .

حمام کانکس ساندویچ پانل مسکونی

حمام کانکس ساندویچ پانل مسکونی مطابق با نظر مشتری طراحی و اجرا خواهد شد .
در برخی از این سازه ها حمام بصورت معمولی بوده و از امکانات کم برخوردار می باشد . ولی در برخی دیگر از سازه ها این امکانات بسیار حرفه ای می باشد و حتی می توانیم وان حمام و سیستم گرمایش مرکزی و حوله خشکن های حرفه ای نیز در آن اجرا کنیم .
مشاهده شده است که بسیاری از خریداران حمام کانکس ساندویچ پانل مسکونی را در یکی از اتاق خواب ها اجرا نموده که سبب افزایش آسایش بیشتر برای استفاده کننده فراهم شود .
ولی اگر فضای سازه محدود باشد براحتی می توانیم حمام را در خارج از کانکس اصلی ساخت .
در مجموع برای اجرای این سازه ها بهتر است بدانید که تمامی امکاناتی که در یک آپارتمان شیک براحتی می توان اجرا نمود . در یک کانکس ساندویچ پانل مسکونی نیز این امکانات قابل فراهم نمودن است و از این بابت خریداران هیچگونه نگرانی نداشته باشند .
آشپزخانه کانکس ساندویچ پانل مسکونی
آشپزخانه کانکس ساندویچ پانل مسکونی می تواند بسیار ساده شیک و حرفه ای مطابق نظر یک خانم ایرانی باشد و یا می توانیم آن را در حد یک آبدارخانه نیز اجرا کرد و تمامی این موارد به نظر خریداران بستگی خواهد داشت .
شما براحتی می توانید در سازه خود یک آشپزخانه شیک مطابق با همان آشپرخانه در آپارتمان خود داشته باشید و از این نظر مشکلی برای شرکت کانکس تهران وجود ندارد .
برخی از خریداران تجهیز آشپزخانه را خود به عهده گرفته و مطابق با نظر خود از یک کابینت کار حرفه ای بهره برده که میتوانند نصب و راه اندازی این کار را در کارگاه شرکت انجام دهند و یا می توانند پس از حمل و نصب سازه آن را در محل نصب نهایی خود انجام دهند .

اتاق بندی

اتاق بندی در یک کانکس ساندویچ پانل مسکونی بسیار متداول است . در واقع بدون اتاق بندی یک کانکس شباهت کمتری به یک سازه مسکونی خواهد داشت و این مورد از الزامات پیش روی یک تولید کننده کانکس است . در اتاق بندی باید به پنجره ، حفاظ پنجره ، درب ورودی ، کمد دیواری ، سیستم گرمایش و سرمایش ، نورپردازی ، تهویه هوا و موارد دیگر توجه کرد .
تمامی مواردی که در بالا اشاره شد در اجرای یک کانکس الزام آور میباشد و نیاز است طراحان این سازه ها به آن بصورت جدی نگاه کرده و اجرای آن را بصورت کاربردی با بالاترین عمر مفید انجام دهند .
این مقاله توسط شرکت کانکس تهران نوشته شده است و بصورت مداوم بروزرسانی خواهد شد . در صورت داشتن سوال می توانید با گروه مشاوران شرکت ارتباط برقر کرده و یا از طریق کامنت گذاری سوالات خود را از ما بپرسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :